Bílý koberec Universal Atlas Geo – dokonalá volba pro váš interiér


Koberce z polypropylenu

Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na koberce z polypropylenu. Vzhledově jsou od ručně tkaných koberců k nerozeznání. A pokud vás od peršanů odrazuje přílišná barevnost, nechte se jimi jen inspirovat a sáhněte po modernějším vzhledu a neutrální barvě.

Moderní orientální vzhled

Vzor, který se objevuje na tradičních kelim kobercích, hezky doplní moderní interiér a obvykle se líbí i lidem, kteří si jinak v ornamentech a zdobnosti moc nehoví. Bílý koberec Universal Atlas Geo s motivem připomínajícím orientální geometrické koberce je krásným prvkem pro váš obývací pokoj či ložnici.

Větší pevnost

Koberec je ošetřen metodou heat-frisé, která mu dodává větší pevnost a koberec se stane se odolnější vůči poškození. Zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce: barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Bílý koberec Universal Atlas Geo má rozměry 160 x 230 cm a lze ho snadno sladit s ostatními prvky vašeho interiéru. Uspořádat můžete sedací soupravu či jídelní stůl a židle kolem koberce a vytvořit tak perfektní prostor pro rodinná setkání a relaxaci. Obrázky koberce najdete v galerii níže.

Bílý koberec Universal Atlas Geo

Bílý koberec Universal Atlas Geo

Závěr

Bílý koberec Universal Atlas Geo je skvělou volbou pro vaše bydlení. Své přednosti dokáže uplatnit jak v interiérech moderního stylu, tak je vhodným doplňkem do rustikálních, či tradičních interiérů. Krempované vlákno polypropylenu se postará o to, aby koberec vydržel dlouhé roky a bude bohatě odměnou za investici.