Černý lustr Lustr 16 – klenot moderního interiéru

Výrazný designový lustr v černém provedení.

Lustr 16 - Černá

Návrhářská kreativita

Černý lustr Lustr 16 je ztělesněním nápaditého designu a kreativity, kterou si oblíbily moderní interiéry. Vytvořen z devíti kulových stínidel, z nichž každé ukrývá klasickou vysoce kvalitní žárovku E27. Mohutný profil logicky uchycuje tuto kaskádu kuliček na strop a vytváří elegantní dojem.

Designový lustr Lustr 16 je nejen stylovým osvětlením místnosti, ale i příjemným zdrojem světla. S ním vytvoříte pohodovou atmosféru v obývacím pokoji, jídelně, ložnici i kanceláři.

Kvalitní provedení

Společnost Best Nábytek nabízí nejen moderní a designové kousky za rozumnou cenu, ale také kvalitní provedení.

Černý lustr Lustr 16 je vyroben z kvalitního kovového materiálu, který zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost osvětlení. Žárovky se snadno vyměňují díky systému „šroubovacího krytu“. Lustr se snadno čistí pomocí měkké hadříku a mýdlové vody. Pro výběr správného zdroje světla je lustr vhodný pro žárovky až 60 W.

Vyberte si designový kousek s Best Nábytek

Nechte se inspirovat motto společnosti Best Nábytek a podívejte se na další designové kousky.

Prohlédněte si naši nabídku nábytku a osvětlení na našem webu: www.bestnabytek.cz.

Lustr 16 - Černá

Také si můžete zvolit mezi nespočtem barevných provedení toho správného kousku. V naší nabídce najdete nábytkové kousky všech stylů a velikostí pro každý interiér. Najdete u nás také osvětlení v moderním designu i v klasickém provedení.

Za kvalitní zboží a službou nežijeme pouze my, ale i naši zákazníci. Proto nabízíme kvalitní výrobky za rozumné ceny a profesionální servis. Pokud máte zájem si lustr Lustr 16 zakoupit, navštivte naši internetovou stránku. Zavítat k nám můžete i osobně v našem showroomu v centru města, kde si můžete prohlédnout naši kompletní kolekci nábytku a osvětlení.