Červený koberec Běhoun Basic 105494 – rozměry 80×350 cm

Koberec Basic 105494

Kusové koberce a běhouny z kolekce Basic jsou velmi příjemné na dotek, což zajišťuje středně vysoký střižený vlas. Vyrobeny jsou z polypropylenu, díky čemuž se vyznačují vysokou odolností. Rubová strana je tvořena jutou. Koberce jsou obšité po celém obvodu a jsou snadné na údržbu. Můžete je klasicky vysávat nebo čistit kobercovou pěnou či šamponem. Určitě je oceníte v moderním i klasickém interiéru.

Koberec Basic 105494 detail

Nádherný červený koberec

Již na první pohled si koberec Basic 105494 získá vaši pozornost. Jeho hlavní barvou je nádherná karmínová červeň, kterou jistě okoření váš interiér. Rozměry 80×350 cm jsou ideální pro umístění pod stůl, před sedací soupravu nebo u chodby.

Koberec Basic 105494 vlastnosti

Komfortní a odolný vlas

Jak již bylo zmíněno, koberec Basic 105494 se vyznačuje středně vysokým, příjemným vlasem. Díky použití polypropylenu je naším zákazníkům zaručena vysoká odolnost, takže se nemusíte obávat o případné poškození. Rubová strana tvořená jutou navyše poskytuje dostatečnou odolnost proti otěru na běžné podlaze.

Koberec Basic 105494 detail 2

Jednoduchá údržba

Jednou z největších výhod běhounů a koberců Basic je jejich snadná údržba. Můžete je klasicky vysávat nebo je vyčistit kobercovou pěnou či šamponem. Díky jejich obšitému okraji se nemusíte ničeho obávat, nevznikne tak možnost vzniku odříznutých nití nebo roztrženého okraje. Po vyčištění a vysušení bude váš koberec Basic vypadat jako nový.

Zhlédněte koberec Basic 105494 v eshopu nábytku Přehledně zde

Video: Návod jak si správně vybrat běhoun