Dodá domovu styl s novým dekoračním polštářem, velikost 40/60 cm

Zamilujte se do moderního designu a úžasného pohodlí!

Váš nový ozdobný polštář od značky NOVEL má obojí. Doplněk na sedačku nebo do oblíbeného ušáku má rozměry cca 40 x 60 cm a na první pohled upoutá nápaditým vzhledem: proužky ve fialové a šeříkové se střídají s krémovou. Tkaný potah na zip můžete prát do 30 °C. Nechte vstoupit pestré barvy k sobě domů: Váš nový dekorační polštář!

FIALOVÁ/ŠEŘÍKOVÁ – 30%AC49%PES,21%BA – Š/D: 40/60CM

Tkanina: Polštář je vyroben z kvalitní směsi vláken, a to konkrétně z 30% akrylu, 49% polyesteru a 21% bavlny. Díky tomuto složení vypadá polštář velmi luxusně a je pohodlný na dotek.

Tip: Polštář se hodí nejen na sedačku nebo křeslo, ale můžete ho použít i jako hřejivý doplněk na chladné zimní večery, např. na posteli.

Rozměry: Polštář má praktickou velikost 40/60 cm, takže se hodí do všech domácností bez ohledu na velikost pokoje nebo nábytku.

Design: Polštář má moderní design s proužky ve fialové a šeříkové barvě, které se střídají s krémovou. Díky tomuto nevšednímu vzhledu bude polštář krásně doplňovat každé interiéry a rozzáří každý pokoj.

Praktický zip: Polštář je opatřen praktickým zipem, který umožňuje snadné a rychlé odstraňování potahu a tím jeho čištění. Polštář tak zůstane vždy čistý a voňavý.

Doporučení: Pokud hledáte doplněk na sedací soupravu nebo něco, co dodá Vaší obývací místnosti styl a eleganci, rozhodně doporučujeme koupi nového dekoračního polštáře od značky NOVEL. Bavlněný potah s pruhy se vám zaručeně zalíbí!

Aby byl Váš domov stále plný stylu a elegance, určitě si nevynechejte naši speciální nabídku dekoračních polštářů na stránkách sidonia.cz. Vyberte si ten svůj!