Halmar Konferenční stolek EMILY – designový kousek v dubu zlatém s černými detaily

Halmar Konferenční stolek EMILY

Provedení:

Konferenční stolek EMILY je vyrobený z laminované MDF a práškované oceli v barevném provedení dub zlatý/černá. Stylový konferenční stolek je vhodný k použití do každého moderního interiéru, díky svojí nadčasovosti jej lze využít i v interiéru klasickém. Dodáváno v demontu.

Jeho designová koncepce mu dodává osobitost a umístění tohoto konferenčního stolku dodává interiéru dojem elegánce a jednoduchosti. Prostřednictvím tohoto konferenčního stolku můžete zvýšit efektivitu vašich pracovních schůzek a k menším jednání u kávy. Tento stolek Vám pomůže s uspořádáním vašeho stolování v novém a moderním stylu.

Detail konferenčního stolku EMILY

Halmar Konferenční stolek EMILY v sobě kombinuje prvky moderního designu a klasických prvků a vytváří tak dokonalý kontrast. Díky jeho rozměrům (velikost 120×60 cm) poskytuje dostatek místa pro pohodlnou a efektivní práci.

Pro větší pohodlí doporučujeme kombinaci s kvalitními konferenčními židlemi, které naleznete v naší nabídce.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a moderní konferenční stolek, který poskytne prostor pro pohodlnou a efektivní práci, je Halmar Konferenční stolek EMILY skvělou volbou. Jeho nadčasový design umožňuje využití v různých interiérech a jeho praktičnost zaručí komfortní průběh vašich jednání. Objednat si ho můžete na www.kupsinabytek.cz.