Idze Šatní skříň MULTI32 v šedé barvě s výškou 183 cm

Poohlížíte se po nových kouscích do své domácnosti? Je pro vás důležité především vsadit na praktickou a moderní stránku nábytku. To vám do puntíku splní šatní skříň Multi32, která je ideálním kouskem pro všechny domácnosti.

To především díky jejímu elegantnímu provedení a jemným liniím, které ji propůjčí nadčasový vzhled. Skvěle padne ložnici i studentskému pokoji, předsíni, pracovně, kanceláři a mnoha dalším místnostem, které potřebují zorganizovat šatník.

Idze Šatní skříň MULTI32 s výškou 183 cm - šedá

Komplexní zakončení ABS a lamino deska pro lepší životnost

Pevný materiál, ze kterého je šatní skříň vyrobena, je doplněn komplexním zakončením ABS, který ošetří všechny hrany. Spolu s lamino deskou nabízí dlouhou životnost.

Rozdělení na dvě části a dostatečný prostor pro uložení všeho oblečení

Je rozdělená na dvě stejně velké části. Jedna z nich disponuje závěsnou tyčí a druhá prostornými policemi. Ideální na uložení všeho oblečení. Dodáváno v demontu s podrobným návodem.

Pěkný interiér s Idze Šatní skříní MULTI32

Posuvné dveře a zrcadlo pro menší místnosti

Posuvný systém dveří využijete v menších místnostech a nezbytné zrcadlo opticky zvětší místnost.

Takže pokud hledáte praktický a moderní kus nábytku na zorganizování vašeho šatníku, vyzkoušejte , která vám poskytne nejen dostatek úložného prostoru, ale bude také dobře vypadat v jakékoli místnosti, kterou si zvolíte.

A nezapomeňte, že na stránkách https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/idze-satni-skrin-multi32-183-cm-seda naleznete nejen tento fantastický produkt, ale také řadu dalších stylových nábytkových kousků pro váš domov.