Moderní barová židle Lido v antracitově šedé barvě z plastu

Lido je stylovou barovou židlí v antracitově šedé barvě a je skvělou volbou do všech kuchyní či barů, a to i těch venkovních. Celá židle je vyrobena z odolného polykarbonátu, který je vyztužený skelným vláknem. Při použití na vaší terase či zahradě oceníte prodyšný děrovaný styl sedáku a vysokou odolnost proti UV záření a protiskluzovou podnož.

Barová židle Lido

Vysoce kvalitní materiály

Kromě odolného polykarbonátu a skelného vlákna, které jsou použité pro celkovou konstrukci židle Lido, jsou k výrobě také použité vysokokvalitní měkké plasty, díky kterým je židle velmi pohodlná. Proto se židle Lido hodí i pro delší posezení.

Detail barové židle Lido

Stohovatelná židle

Jedním z dalších klíčových prvků je stohovatelnost židle Lido, což jistě přijde vhod při jejich úklidu. Když bude potřeba uvolnit prostor, lze jednoduše židle srolovat a uskladnit. Navíc, díky odpornosti proti UV záření, si může tuto židli klidně postavit ven na terasu nebo do zahrady. Židle Lido jsou proto skvělou volbou nejen pro vaši kuchyň nebo bar, ale i pro vaše venkovní prostory.

Barová židle Lido u baru

Krásný design pro restaurační a hotelové prostory

Barová židle Lida bude krásným doplňkem i hotelových a restauračních prostor. Její moderní design a antracitově šedá barva se hodí k naprosto jakémukoliv stylu a zapadne do jakéhokoliv prostoru. Pokud hledáte kvalitní výrobek, který se bude hodit do vaší restaurace nebo hotelu, rozhodně sáhněte po barové židli Lido. A k čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Nakupte si barovou židli Lido hned teď!