Námořnicky modrý koberec Think Rugs Polar v rozměru 150 x 230 cm


Vydrží všechno, co vám život přinese

Hledáte do svého interiéru koberec, který bude nejen mimořádně měkký, ale také něco vydrží? Pak jistě neuděláte chybu, pokud vsadíte na kolekci Polar od anglické značky Think Rugs. Koberce jsou totiž vyrobené z akrylu známého pro svou odolnost vůči nečistotám, vyblednutí barev a v neposlední řadě i nezaměnitelně příjemný povrch. Díky ruční výrobě si navíc můžete být jisti, že doma budete mít opravdový unikát.

Modrá barva pro výrazné akcenty

Nápaditě je kombinován nápaditou modrou barvou, která vám nabízí útočiště před chaosu každodenního života. S tímto kobercem se dokážete odreagovat a najít klid. Koberec je k dispozici zde.

Budete mít opravdový unikát

Koberce z kolekce Think Rugs jsou také naprosto unikátní díky ruční výrobě. Čím jsou ručně vyráběné koberce odlišné od strojově vyráběných? Ruční výroba je mnohem pomalejší proces než strojová výroba, protože výrobci nemohou používat speciální stroje, ale místo toho musí vše vyrobit ručně. To značí, že každý koberec je trošku jiný, což dává každému kusu jeho jedinečný charakter.

Upozornění na mírné uvolňování vláken

Poznámka: U tohoto koberce může docházet k mírnému uvolňování vláken. To je obvyklé pro nové kusy a postupně by mělo přestat. Pokud se projeví nadměrné uvolňování vláken, je nejlepší obrátit se na prodejce.

Námořnicky modrý koberec Think Rugs Polar

Celkově je koberce z kolekce Polar od Think Rugs báječnou volbou pro každého, kdo hledá vzrušující novinku pro svůj interiér. Námořnicky modrá barva vás okouzlí a měkkost pod nohama vám přinese pocit domova. Dobrou zprávou je také to, že koberce z kolekce Polar jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, takže si můžete vybrat ten správný koberec pro váš prostor.