Nová Hanah Home pohovka Taida v petrolejové barvě s funkcí víceúčelového použití


Hledáte kompatibilní pohovku do dětského pokoje nebo pouze lenošku do obývacího pokoje?

Pak vám doporučujeme vyzkoušet právě tuto víceúčelovou pohovku Taida. Nejen, že ji lze využít jako odpočinkovou zónu pro večerní posezení u dobrého filmu, ale i jako přespávací postel pro vaše hosty. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě a rozměrům, které v sobě skrývá.

Funkční a pevná konstrukce

Pohovka Taida je vyrobena z pevného kovového rámu, který vám bude sloužit mnoho let. Pohodlnost zajišťuje vysoká DNS pěna pro záda a taktéž 5-úrovňová nastavitelná opěrka zad.

Hanah Home pohovka Taida
Hanah Home pohovka Taida

Komfort a designový detail

Taida je čalouněna měkkým a na dotek příjemným 100% polyesterem v petrolejové barvě. Tento barevný odstín je velmi moderní a vynikne nejen v obývacím pokoji, ale i v ložnici či dětském pokoji. Je to skvělý výrazový prostředek pro každý interiér.

Hanah Home pohovka Taida v petrolejové barvě
Hanah Home pohovka Taida v petrolejové barvě

Víceúčelové využití

Jak už jsme zmínili, Taida bude snadno cokoliv a kdekoliv – může být přídavnou dominantou obývacího pokoje, kde bude sloužit jako pohovka o rozměru 120 x 62 x 68 cm. Ale také může být zároveň i lenoška nebo přespávací postel pro hosty, s délkou 185 cm. Je to ideální řešení pro ty, kdo chtějí ušetřit prostor a mít vše v jednom produktu. Navíc si v průběhu času můžete změnit jeho využití a nebudete muset kupovat další kusy nábytku!

Hanah Home pohovka Taida využití jako přespávací postel
Hanah Home pohovka Taida využití jako přespávací postel

Závěr

Pokud hledáte pohovku, která vám nabídne mnoho možností využití a bude vynikat svým moderním designem, je pohovka Taida od Hanah Home tou správnou volbou pro vás. Navíc, díky odkazu zde, si ji můžete zakoupit rychle a pohodlně online. Nezapomeňte, že Taida splní všechna vaše očekávání a bude se hodit jako dokonalý doplněk do každého interiéru.