Nová šatní skříň MONZA 250 sonoma od Casarredo – dokonalý doplněk každé ložnice


Ještě nedávno jsem trávila každé ráno spoustu času hledáním toho správného kusu oděvu v mém přeplněném šatníku. Chtěla jsem ale změnu a tak jsem se rozhodla pro investici do nové šatní skříně. Dlouho jsem hledala to pravé a nakonec jsem narazila na MONZA 250 sonoma od Casarredo.

Moderní provedení

Co mě na MONZA 250 sonoma zaujalo, bylo moderní provedení. Vypadá skvěle jak v moderně zařízených bytech, tak i v těch klasických. Korpus i dvířka jsou z kvalitního LTD a barevné provedení je dub sonoma. Je to skříň, která okouzlí na první pohled.

Praktická a elegantní

MONZA 250 sonoma není jen elegantní, ale i velmi praktická. Dveře obsahují praktické zrcadlo, což jí dává na praktičnosti velkou výhodu. Mám konečně přehled o tom, co mám na sobě a jestli to do sebe ladí.

Uspořádání polic podle perokresby

Skříň MONZA 250 sonoma je pro mě velmi přehledná a uklizená. Uspořádání polic odpovídá perokresbě, takže mám konečně přehled o tom, kde jsou mé oblíbené kousky. Můžu si také libovolně přesouvat police dle svých potřeb.

MONZA 250 sonoma - elegantní šatní skříň

Kovové pojezdy

Nemůžu zapomenout na kovové pojezdy, které jsou u této šatní skříně hlavní výhodou. Díky nim se dveře skříně snadno a hladce posouvají a já se tak nemusím bát, že bych něco poškodila.

Demontovaná dodávka

Do posledního detailu jsou u této skříně promyšleny všechny prvky, což se odráží i na její demontované dodávce. Šatní skříň MONZA 250 sonoma přijde v demontovaném stavu, což zaručuje snadnou montáž a také snadnější přepravu.

Přemýšlíte o nákupu nové šatní skříně? Rozhodně doporučuji zvolit kus, který vypadá nejen skvěle, ale také plní svůj účel při každodenním užívání. A skříň MONZA 250 sonoma od značky Casarredo je právě taková šatní skříň.

Chcete si prohlédnout MONZA 250 sonoma blíže? Mrkněte na ní na interierio.cz.