Nové přírůstky do interiéru: Černé závěsné světlo Halo Design DC o velikosti 10 cm


Nové přírůstky do interiéru

Černé závěsné světlo Halo Design DC o velikosti 10 cm

Černě lakovaný kov a přírodní dubové dřevo – to jsou materiály, které se vkusně kombinují v tomto krásném závěsném světle. Jeho originální design a praktické využití jej činí velmi oblíbenou volbou mezi moderními interiéry.

Závěsné světlo DC má velikost 10 cm, takže se hodí do menších prostor jako jsou například kuchyně, koupelny nebo obývací pokoje. Navíc, s dřevěným držákem můžete světlo otáčet a nasměrovat ho podle svých potřeb. To zajišťuje, že vždy bude světlo tam, kde ho potřebujete.

Nejen závěsné světlo, ale celá řada produktů – to je co nabízí série DC. Vedle závěsného světla najdete také nástěnná světla, stojací lampy i lampy na stůl. Navíc, všechny produkty jsou dostupné ve více barvách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem.

Pozor, žárovka není součástí balení.

Závěr

Krásné a praktické závěsné světlo Halo Design DC je skvělým doplňkem do moderního interiéru. Jeho se snadno instaluje a nasměruje, takže vám vždy poskytne dostatek světla tam, kde ho potřebujete. Kromě závěsného světla můžete také využít další produkty z řady DC, abyste si vytvořili dokonalou atmosféru ve vašem domě.

Navštivte stránku produktu a zjistěte více

Interiér s černým závěsným světlem

Závěsné světlo instalované v koupelně