Šedý přehoz Mijolnir Monte s 2 povlaky na polštář – kvalitní bavlněný designový kousek pro váš pokoj

Přehoz přes postel od značky EnLora Home nenásilně oživí vzhled celé ložnice. Jeho šedá barva se hodí k mnoha designovým stylům a může být kombinována s různými dekoračními prvky a barevnými doplňky. Kromě estetického vzhledu má ale tento přehoz i praktické vlastnosti, díky kterým se stává nezbytným kouskem každého ložního prádla.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Šedý přehoz Mijolnir Monte je vyroben z kvalitní bavlny, což zaručuje jeho měkkost a příjemnost k pokožce. Bavlna je také velmi odolná a snadno se udržuje v čistotě. Kromě toho je přehoz vybaven dvěma povlaky na polštář, které jsou také z bavlny a tvoří nezbytnou součást každého ložního prádla. Díky těmto povlkům bude vaše ložnice vypadat nejen krásně, ale také bude všechno prakticky uspořádáno a přehledné.

Využijte praktické vlastnosti

Šedý přehoz Mijolnir Monte není jen kus textilu, který se hodí na postel. Je to také ochrana vašich peřin a polštářů před prachem, plísněmi a nečistotami, které se mohou ukrýt v každé ložnici. Díky tomu bude vaše ložnice mnohem hygieničtější a zdravější pro vás i pro vaše blízké. Přehoz lze také snadno a rychle vyprat v pračce při nízkých teplotách a tak si udrží svou čistotu i po mnoha praních.

Kombinujte s dalšími doplňky

Šedý přehoz Mijolnir Monte je skvělým základem, na který můžete stavět další dekorační prvky a doplňky. Hodí se k různým designovým stylům a umožní vám vytvořit si vlastní, unikátní ložnici, která bude plně odpovídat vašim představám. Kombinujte se záclonami, polštářky, koberci a dalšími kousky a během chvilky bude vaše ložnice vypadat jako z časopisu. A nemusíte se obávat, že by to bylo příliš drahé – šedý přehoz Mijolnir Monte má velmi dobrou cenu za kvalitní bavlněný kus ložního prádla.

Pro více informací a možnost objednání navštivte stránku www.velkynabytek.cz.

Šedý přehoz Mijolnir Monte

Detail šedého přehozu Mijolnir Monte

Foto: www.velkynabytek.cz