Zlaté vyzdobení interiéru pomocí Závěsné police Anna 45 cm od značky DekorStyle!

Zařizování interiéru je stále více oblíbeným koníčkem mnoha lidí. Kromě nábytku a dekorací jsou důležité i doplňky, které vytvářejí dokonalý designový celek. Mezi takové doplňky patří i závěsné police. A pokud milujete zlaté doplňky, rozhodně byste si neměli nechat ujít Závěsnou polici Anna 45 cm značky DekorStyle.

Tato kovová polička je ideálním řešením pro to, jakým způsobem vyzdobit svou domácnost. Je to jednoduchá a stylová polička na květiny nebo dekorace ve zlaté barvě, která dokáže okamžitě povznést atmosféru v interiéru na vyšší úroveň.

Závěsná police Anna 45 cm ve stylu loft je vyrobena z ocelového drátu s práškovým nástřikem, takže je odolná vůči vnějším vlivům a deformacím. Oproti četným jiným výrobkům na trhu, které jsou po čase zkroucené nebo deformované, je tato polička pevná a odolná.

Moderní závěsná police ve stylu loft

Závěsná police Anna 45 cm od značky DekorStyle se skvěle hodí na balkón, zahradu, altán nebo verandu. Její moderní design stylu loft dokáže okamžitě ztransformovat jakékoliv místo v krásnou oázu klidu a pohody.

Navíc výhodou této závěsné police je její praktičnost – utvoří skvělé místo pro uložení svých oblíbených květin nebo dekorací, čímž dokáže dokonale vylepšit jakýkoli interiér.

Výška poličky je 45 cm, šířka 45 cm a hloubka 15 cm. To znamená, že se na ni vejde opravdu spousta květinových ozdob a dalších doplňků.

Specifikace závěsné police Anna 45 cm od značky DekorStyle

Závěsná police Anna 45 cm od značky DekorStyle disponuje následujícími specifikacemi:

  • Materiál: kov
  • Výška: 45 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 15 cm

Pokud tedy chcete svůj interiér zútulnit a udělat z něj místo, kde je radost pobývat, neváhejte a zkuste si pořídit Závěsnou polici Anna 45 cm od značky DekorStyle. Určitě si ji zamilujete!

Koupit Závěsnou polici Anna 45 cm od značky DekorStyle zde.