Černý dekorativní žebřík Yamazaki Tower Ladder s bukovým detailem

Je to věšák? Jsou to žebřiny? Tento multifunkční věšák bude sloužit tak, jak vy uznáte za vhodné. Je vyroben z kvalitního lakovaného kovu v kombinaci s bukovým dřevem a je určen k opření o stěnu.

Yamazaki Tower Ladder – všestrannost a jedinečnost

Ideálně se na něm skladují šátky, kravaty a saka. Výborně poslouží i jako sušák či držák na ručníky v koupelně. Yamazaki Tower Ladder stojí zároveň za pozornost svým designem. Jeho černá barva, lehce matný povrch a detail z bukového dřeva mu totiž dodávají velmi moderní a stylový vzhled.

Design musí mít smysl! To byl zřejmě i cíl japonské značky Yamazaki, když vytvořila tento praktický a zároveň esteticky působící kousek. Yamazaki totiž stojí na principu „vytvářejte design s myšlenkou“. Výsledkem jsou pak funkční a harmonické kousky do každé domácnosti.

Použití Yamazaki Tower Ladder v každodenním životě

V koupelně se Yamazaki Tower Ladder velmi hodí na skladování ručníků, ale také například na pověšení volně visících oblečků na sušení či skladování dětských plen.

V ložnici se zase bude hodit jako věšák na šaty, sako či košile.

V kanceláři můžete na něm skladovat třeba kravaty, šátky nebo kabelky.

Yamazaki Tower Ladder je totiž multifunkčním výrobkem, takže jeho použití neomezuje jen jediná místnost.

Specifikace

– rozměry: 45 x 7,5 x 177 cm
– materiál: lakovaný kov, bukové dřevo
– barva: černá

Objednat si Yamazaki Tower Ladder můžete na stránkách Atcomplét.

Yamazaki Tower Ladder

Yamazaki Tower Ladder je skvělý nápad na praktický a zároveň stylový kousek do vaší domácnosti. Pokud hledáte multifunkční věšák, sušák či držák na ručníky, Yamazaki Tower Ladder je ideální volba. Černá barva a detail z bukového dřeva mu dodávají vzhled, který se bude hodit do každé moderní domácnosti.