Dutchbone – Nízká komoda v dubovém dekoru, 180×80 cm, styl Class

Okouzlující propojení dekoru dubového dřeva s kovem poskytující stabilitu a kýženou pevnost. Přesně tak by se dala charakterizovat tato nízká komoda Class od značky Zuiver, poskytující bohatý úložný prostor pro uložení veškerých nezbytností.

Stylový design a praktická funkčnost

Komoda je perfektním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní kus nábytku do svého interiéru. Její originální design a čisté linie se bezesporu stanou dominantním prvkem každého pokoje. Ale nejde jen o vzhled – komoda nabízí také dostatek úložného prostoru.

Svými rozměry 180×80 cm nabízí komoda dostatek prostoru pro uskladnění všech důležitých věcí. Můžete zde uložit například své oblíbené knihy, dekorace nebo dokonce i větší předměty. Díky výšce komody můžete navíc využít prostor i na jejím vrcholu jako zdobnou plochu.

Kombinace přírodního dekoru a moderního průmyslového stylu

Nízká komoda Class je vyrobena z kvalitního dubového dřeva a pevného kovu, což jí dodává mimořádnou stabilitu a pevnost. Toto spojení přírodního dekoru a moderního průmyslového stylu je jedinečné a rozhodně zaujme každého návštěvníka vašeho domova.

Dutchbone - Nízká komoda v dubovém dekoru, 180x80 cm, styl Class
Komoda Class je elegantním kouskem nábytku, který určitě zaujme nejedno oko.

Značka Zuiver – progresivní design a kvalitní materiály

Komoda Class pochází z výrobní dílny značky Zuiver, která se specializuje na výrobu progresivního designového nábytku vyrobeného z nejlepších materiálů. Jejich výrobky jsou velmi kvalitní a praktické, a přitom mají jedinečný styl, který se ke svému majiteli skvěle hodí. Komoda Class není výjimkou.

Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek, který vám bude sloužit dlouho, je nízká komoda Class určitě tím správným výběrem. Navíc si ji můžete snadno objednat přes internet na stránkách www.nabytekprehledne.cz.

Dutchbone - Nízká komoda v dubovém dekoru, 180x80 cm, styl Class
Nízká komoda Class vám nabízí mnoho úložného prostoru a přitom si zachovává svůj stylový design.