Eka Kontinentální čalouněná postel – novinka Smoth – Cassablanca v luxusní fialové látce Trinity (2311) (rozměr 120×200 cm)

ým prostorem. Na základnu se kladou dvě matrace – taštičková matrace, která je většinou měkčí, a tvrdší matrace pod ní. Poslední vrstvu tvoří pěnový topper, který dodá posteli další vrstvu komfortu.

EKA SMOOTH – CASSABLANCA V LUXUSNÍ FIALOVÉ LÁTCE TRINITY (2311)
Tento nový model kontinentální postele od značky Eka nabízí nejen skvělý komfort pro spaní a odpočinek, ale také krásný design. Čalouněná postel ve fialové látce Trinity (2311) je luxusní a elegantní, vhodná pro každou ložnici, která potřebuje trochu barevného doplnění.

ZÁKLAD POSTELE S INTEGROVANÝM ÚLOŽNÝM PROSTOREM
Základna postele je vysoká a stabilní, takže je ideální pro lidi s problémy se zády. Navíc je vybavena integrovaným úložným prostorem, kde můžete uložit své věci. Díky tomu bude váš pokoj vždy uklizený a bude mít více místa pro ostatní věci.

PRVOTŘÍDNÍ TAŠTIČKOVÁ MATRACE A POLSTROVÁNÍ PRO POHODLNÉ ULEHNUTÍ
Taštičková matrace je kvalitní a měkká, takže vám poskytne maximální pohodlí při spánku. Kromě toho je postel polstrována, takže můžete pohodlně ulehávat na ní bez toho, aby se vám něco tlačilo nebo odíralo.

PĚNOVÝ POLŠTÁŘ – TOPPER
Pěnový polštář – topper je umístěn na vrchní části matrace a dodává posteli další vrstvu pohodlí. Pěnový materiál se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne tak jedinečný pocit při spaní.

ROZMĚRY A VLASTNOSTI POSTELE:
– Rozměry: 120 x 200 cm
– Typ postele: kontinentální postel
– Základna s integrovaným úložným prostorem
– Vysoká a stabilní základna
– Prvotřídní taštičková matrace
– Polstrovaný povrch postele
– Pěnový polštář – topper pro další vrstvu pohodlí
– Všechny rozměry jsou uvedeny v centimetrech s tolerancí +/- 5 cm

KONEC TEXTU

Pro více informací o této úžasné posteli a dalších produktech nábytku navštivte stránky https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/eka-kontinentalni-calounena-postel-smoth-cassablanca-120m200-cm-barva-latky-trinity-2311-fialova-2. Na této stránce najdete široký výběr nábytku, který vám bude vyhovovat a který vám poskytne potřebný komfort a pohodlí, které potřebujete.