Luxusní Konzolový stolek Alisma s mramorovou deskou v zeleném provedení a zlatou konstrukcí od značky Actona


Moderní varianta klasického stolu

Konzolový stolek Alisma (zvaný též pultový) je moderní variantou klasického konferenčního stolu. Tento skleněný stůl je vyroben z vrstveného skla a kovového rámu, díky čemuž je odolný jak vůči nečistotám, tak proti poškození.

Dýha desky konzoly napodobuje vzhled přírodního mramorového vzoru, díky čemuž dodává místnosti, ve které se nachází, moderní útulnost. Stůl navíc obsahuje další odkládací polici pod deskou stolu, takže nabízí dostatek úložného prostoru na odkládání všech důležitých nezbytností.

Dostatek úložného prostoru

Tento luxusní stůl je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový a praktický stůl pro své interiéry. S jeho rozměry 80,5 cm x 79,5 cm x 26 cm a hmotností 10 kg je snadno přenosný a může být umístěn kdekoli potřebujete.

Specifikace produktu:

  • Glamour styl
  • Deska stolu z dýhovaného skla
  • Dýha imituje vzor přírodního mramoru
  • Odkládací police pod deskou stolu
  • Lakovaný kovový rám ve zlatém odstínu

Zajímavé produkty ze série Alisma

Pokud se vám líbí tento konzolový stolek, rozhodně byste měli podívat se na zbylou nabídku produktů ze série Alisma, které jsou stejně stylové jako tento stůl. Koupíte je na www.nabyteklevneji.cz za výhodné ceny.

Shrnutí

Konzolový stolek Alisma od značky Actona je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový stůl pro své interiéry. Díky odolnému materiálu je snadno udržovatelný a nabízí dostatek úložného prostoru na všechny vaše věci. Pokud se vám líbí tento produkt, rozhodně byste měli zvážit i ostatní produkty ze série Alisma, které jsou stejně stylové a praktické jako tento konzolový stolek.