Masivní dřevěné závěsné zrcadlo Grane 101 x 180 cm – luxusní doplněk do interiéru v duchu Nordic Living


Masivní dřevěné závěsné zrcadlo Grane 101 x 180 cm

Masivní závěsné zrcadlo Grane je luxusním doplňkem do vašeho interiéru v duchu Nordic Living. Tento moderní doplněk má klasický obdélníkový rám a je vyroben z recyklovaného teakového dřeva. Jeho rustikální design vnese do Vašeho prostoru přírodní atmosféru.

Toto krásné zrcadlo bude skvělým doplňkem nejen moderních, ale i klasických interiérů. Můžete ho použít jako závěsné zrcadlo v obývacím pokoji, ložnici, nebo dokonce i v koupelně. Grane bude vypadat krásně v jakémkoliv prostředí, díky svému univerzálnímu designu.

Masivní dřevěné závěsné zrcadlo Grane 101 x 180 cm

Údržba zrcadla

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem. Utírání zrcadla jinou než jemnou látkou může způsobit poškození povrchu.

Vyberte si toto luxusní dřevěné závěsné zrcadlo Grane a doplňte svůj domov do ducha Nordic Living. Toto zrcadlo je skvělým způsobem, jak posílit pocit přírodní atmosféry a rustikálního dizajnu v interiéru.

Zjistit více o Masivním dřevěném závěsném zrcadle Grane 101 x 180 cm.