Nový šedý sprchový závěs od Wenko Puro o rozměru 180 x 200 cm

Přetvořte svou koupelnu v soukromý lázeňský rezort díky kolekci nápaditých sprchových závěsů od oblíbené značky Wenko. Koupelna je místem, kde bychom měli být schopni uvolnit se a relaxovat. Proto není nic důležitějšího než dokonalé prostředí, které má pozitivní vliv na náš duševní stav i pohodu.

Neutrální uklidňující barevné tóny jsou charakteristickým znakem Wenko závěsů. Tyto vyladěné kousky dodají koupelně nadčasový styl a eleganci. Nový šedý sprchový závěs Puro o rozměru 180 x 200 cm není výjimkou. Jeho diskrétní a elegantní provedení lahodí vašim zrakovým smyslům a dokáže vytvořit dokonalou atmosféru pro vaši relaxaci.

Kvalitní materiály a nezávislý certifikát

Wenko Puro sprchový závěs je vyroben z voděodolného materiálu a lze ho jednoduše udržovat. Jeho kvalita je zaručena dlouholetou zkušeností značky Wenko a nezávislým certifikátem Ökotex, který uděluje značkám, které plní závazné ekologické a sociální standardy.

Nový šedý Wenko Puro sprchový závěs o rozměru 180 x 200 cm se snadno namontuje a poskytuje dostatek soukromí během sprchování. Navíc můžete být při jeho používání klidní ohledně průchodu vody mimo sprchovou kabinu.

Jednoduché linie a neutrální barva

Závěs Wenko Puro o rozměru 180 x 200 cm je prostě krásný. Jeho jednoduché linie a neutrální barva ho dělají univerzálním kouskem, který snadno zapadne do jakékoliv koupelny a stylu zařízení. Pokud si přejete svou koupelnu ozvláštnit nebo učinit méně konvenční, doporučujeme vám kombinovat šedý závěs s výraznou barevnou doplňkovou dekorací.

je dostupný na nabyteklevneji.cz za velmi přijatelnou cenu. Nenechte si ujít možnost vylepšit svou koupelnu a užívat si relaxaci právě v této dokonalé atmosféře.