Umyvadlová baterie Kludi 1926 s výpustí – luxusní pozlacená volba pro vaši koupelnu (510434520)


Jakou vodu užíváte pro mytí rukou? Těžko říct. Ale co se týče vašeho projevu vkusu při výběru koupelnového vybavení, jistě zvolíte to nejlepší. Pokud hledáte něco exkluzivního a luxusního, máme pro vás tip na umyvadlovou baterii Kludi 1926 s výpustí.

Pozlacená volba

Tato kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí je skutečným klenotem každé koupelny a díky svému unikátnímu designu zároveň dodá vašemu interiéru tou správnou dávku elegance. Hlavní ozdobou baterie je její pozlacená barva, která jí dodává nádech luxusu a noblesy.

Nemusíte se ovšem bát, že s takovou baterií přepálíte celý rozpočet na koupelnu. I když jde o vysoce kvalitní a exkluzivní produkt, cena se pohybuje v rozumných mezích. Navíc s ohledem na výdrž a funkčnost baterie to určitě stojí za to.

Funkce a výhody

Tento výrobek si získá vaši pozornost nejen svým designem, ale také svými funkcemi a výhodami. Pokud se tedy ptáte, co taková umyvadlová baterie s výpustí vlastně umí, máme tu odpověď pro vás.

  • Regulace průtoku vody – Snadno si můžete nastavit množství vody podle svých požadavků.
  • Vypouštěcí ventil – Díky tomuto praktickému prvku se vám umyvadlo začne prázdnit ihned po vypnutí vody.
  • Délka výlevky – Výlevka baterie má optimální délku pro pohodlné mytí rukou.
  • Jednoduchá instalace – Baterie je snadno instalovatelná a vhodná pro většinu typů umyvadel.

Při nákupu si navíc můžete být jisti kvalitou a spolehlivostí značky Kludi.

Odkaz na produkt

Pokud jste se rozhodli pro umyvadlovou baterii Kludi 1926 s výpustí, máme pro vás odkaz přímo na náš e-shop, kde si ji můžete objednat.

Umyvadlová baterie Kludi 1926 s výpustí

Tuto krásnou baterii opravdu nemůžete přehlédnout. Investujte do kvalitního a exkluzivního vybavení vaší koupelny a užívejte si pocitu luxusu každý den.